Tänapäeval suu probleemide  lahendamiseks hambaravi on võtnud kasutusele uued tehnoloogiad. Professionaalne hambaarst kasutab hambaravi ja suukirurgia teostamiseks kaasaegset mikroskoopi.

Meie hambakliinik pakub laias valikus erinevaid hambaravi teenuseid nii täiskasvanutele kui ka lastele. Kuid eelkõige meie töö on suunatud hambaravi mikroskoobiga ravimenetluste osutamisele. Näiteks mikroskoobiga juureravi ja proteesimine. Meie hambaravi erineb teistest selle poolest, et hambaarst ei tööta pimesi, vaid ravib teie hambad visuaalse kontakti all, kasutades selleks mikroskoobi suurendust. Seda ongi professionaalse arsti hambaravi garantii.

Tulles meie juurde te saate alati kõik vajalikud hambaravi teenused. Hambaarst uurib teie hammaste tervist, püstitab diagnoose ja määrab raviplaani. Arstide kogemused aitavad teid vabaneda suutervise hädadest. Lisaks sellele anname endast parima, et taastada teie ilusa Hollywood’i naeratuse.

https://www.mikroravi.ee/et/
november 2018
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Paindlikkus, kompromissitu kvaliteet ja hea hind!

Paindlikkus

Hamba taastamine võib võtta palju aega ja venida mitmeks visiidiks. Me saame aru, et tööpäevadel paljudele on raske leida aega hambaarsti külastamiseks. Just sellepärast meie hambakliinik laiendas oma töögraafiku ja nüüd me oleme avatud laupäeval ja pühapäeval. Te võite panna aega hambaarsti juurde online me interneti leheküljel. Ei ole leidnud sobivat aega? Palun võtke ühendust meie registraatoriga, et me saaksime teid aidata.

Kvaliteet

Meie hambakliinik kasutab ainult uuenduslikke meditsiinivahendeid. Tänu hambaravi mikroskoopide kasutusele võtmisele oli võimalik suurendada ravi efektiivsust 40% võrra! Hambravi mikroskoobid võimaldavad läbi viia endodontilist ravi, avastada kaariest hammaskonna halvasti nähtavates piirkondades ja vähendada kaariese diagnoosi püstitamiseks vajalikke röntgenpiltide arvu.

Hea hind

Hambaravi maksumus pole kunagi olnud odavad. Kuid meie hambakliinik teab, kuidas pakkuda klientidele mõistliku hinnaga kõiki teenuseid. Selleks oleme täielikult optimeeriseerinud personali tööd, vähendasime kulusid. Vaatamata kõrgele staatusele, saate ravida meie hambakliinikus oma hambad vastavalt perekonna eelarvele. Hambaravi teenuste hinnakiri on tehtud võimalikult läbipaistvaks! Hambaravi teenuste (esmaabi, proteeside ja esteetilise hambaravi) maksumuse küsimuste tekkimise korral võtke ühendust meie registraatoriga.

Lastehambaravi

Hammaskonna arengu käigus hammaste tervis on äärmiselt oluline. Meie lastehambaravi nurgakiviks on positiivsete emotsioonide pakkumine, et vältida hambaarsti hirmu tekkimist. Ärge oodake hetke, kui teie lapsel hakkab hammas valutama või tekib valehambumus. Vajadusel asetame tagasi breketi, ravime kaariest või viime läbi profülaktiline visiit.

Hammaste ravi (täidised)

Täidiste asetamine on on üks populaarsemaid hambaravi teenuseid. Meie spetsialistid hindavad hamba kahjustuse ulatust, teevad puhtaks kaviteedi ja asetavad täidist. Lõplik arve võib üllatada inimest, kes on pidanud hambaravi ülikalliks. Aukude parandamiseks kasutame komposiite ja keraamikat. Hambaarst asetab täidised vastavalt teie hamba kahjustuse ulatusele.

Suukirurgia

Meie hambakliinik teostab hambaravi kirurgilisi protseduure. Näiteks abtsesside avamine, hammaste eemaldamine ja apikotoomia Alguses hambaarst hindab kui palju on jäänud hambast ning vajadusel eemaldab hammast ja asendab selle sillaga (sildprotees) või implantaadiga. Me garanteerime, et pärast ravi teie naeratus on sama särav kui varem.. Hamba implantaadid võimaldavad taastada hambumust isegi kui oli kaotatud väga palju hambaid. Sellist protseduuri on võimalik läbi viia kõikidel täiskasvanutel.

Mikroskoobiga juureravi

Tänapäeval kasutatakse mikroskoobi kõikides hambaravi valdkondades alustades täidiste asetamisega ja lõppedes keeruliste kirurgiliste sekkumiste läbiviimisega. Ometi kõige rohkem hambaravi miksrokoobi kasutatakse juureravide ümberravimises. Hambaravi mikroskoop lubab leida lisakanaleid, mille ravimata jätmine kutsub esile hambaaluse põletiku taasteket. Hambaravi mikroskoop on muutunud asendamatuks abimeheks kvaliteetse ja ettearvatava prognoosiga juureravi läbiviimiseks ning vastunäidustuste diagnoosimises.

Proteesimine

Proteesimine tänapäeval on muutunud naeratuse esteetika säilitamise osaks. See on seotud uute hambaravi materjalide leiutamisega. Meie hambakliinik kasutatab uued hambaravi materjalid esteetiliste restauratsioonide valmistamiseks, mis omakorda tagab Teie hammastele loomuliku ilme.

Implantoloogia

Implantaati asetatakse puuduva hamba asendamiseks. Protseduur koosneb kahest osast alguses asetatakse lõualuusse implantaat ja 3 kuu pärast valmistatakse sellele tehiskroon.
Mõnikord luud on liiga vähe implantaadi asetamiseks. Sellisel juhul implantoloogile on vaja läbi viia operatsiooni luumahu suurendamiseks.

Teenused ja hinnad

Alates € 35
Hamba eemaldamine
  • Hamba eemaldamine
Broneeri aeg
Alates € 40
Hambaplomm
  • Komposiit täidis
Broneeri aeg
Alates € 1150
Implantaadi paigaldus
  • Üks implantaat koos krooniga
Broneeri aeg

Kollektiiv

Dr. Aleksei Šaganov – Juureravi eriarst

Juureravi arst

Aleksei Šaganov, DDS, on lõpetanud Tartu Ülikooli Arstiteaduskonna hambaraviteaduse aastal 2008. hambaarst on lõpetanud hambaraviteaduse kliinilise hambaravi residentuuri aastal 2011. Samal aastal õppis Dott. Arnaldo Castellucci käe all mikrokirurgilist juureravi. Hambaarst töötab hambaravi mikroskoobiga alates aastast 2008. Hambaarst kasutab hambaravi mikroskoobi diagnoosimisel ja ravimisel, hammaste proteesimisel ning suuõõne kirurgilistel sekkumistel. Hambaarst omab pikaajalist töökogemust ka laste hambaravis. Praegu hambaarst võtab vastu patsiente hambaravis Mikroravi Hambakliinik. Oma karjääri jooksul Dr.Šaganov on kasutanud Leica ja Carl Zeiss-i hambaravi mikroskoopi ja on teostanud üle tuhande juureravi protseduure. Pidevalt käib Eestis ja välismaal juureravi koolitustel ja teistel hambaravi täiendustel.

Kolleegile

Dr.Aleksei Šaganov teostab komplitseeritud juureravisid hambaravi mikroskoobiga. Palun märkida saatekirjale suunava hambaarsti nimi ja töökoht ning probleemse hamba number.

Meie hambakliinik asub Kivisila ja Tartu mnt. ristmikul. Sissepääs Tartu mnt. parkla poolt. Sisenemiseks tuleb vajutada uksekella nimega «MIKRORAVI».
Parkida saab kesklinna (L-E 15:00-9:00 tasuta) või südalinna tsoonides:
Parkimise reeglid Tallinnas
Stockmanis kliendikaardiga 2t tasuta parkimine:
Stockmanni parkimise reeglid

Europarkla parkimise hinnad ja asukohad:
Europarkla parkimise reeglid

Hinnakiri 2017

Konsultatsioon, raviplaani koostamine 15€
Visiiditasu nädalavahetusel (L – P) 20€
Injektsioonanesteesia 10€
Aplikatsioonianesteesia 3€
Digitaalne röntgen 10€
Iga järgmine digitaalne röntgen 5€
Air-Flow hammaste puhastamine 65€
Individuaalne valgenduskape (üks lõug) 100€
Hambakivi eemaldamine ühelt hambalt 3-7€
Parodontoloogiline puhastus ühelt hambalt 7€
Ühe hamba poleerimine hambakivi eemalduse peale 3€
Medikamendi aplikatsioon hügieeni peale 13€
Kofferdami asetamine 7€
OptraGate asetamine 4€
Vana täidise eemaldamine 7€
Täidise poleerimine 5-10€
Klaasionomeeri täidis 20-50€
Väike valguskõvastuv täidis 50€
Keskmine valguskõvastuv täidis 65€
Suur valguskõvastuv täidis 80€
Ajutine täidis 15€
Kahene ajutine täidis 20€
Hamba ettevalmistus endodontia ravimiseks 45€
Pulbi avamine ja ravimi asetamine 10€
Ühe kanaliga hamba juurekanali avamine ja laiendamine 35€
Iga järgneva kanali avamine ja laiendamine 25€
Ravimivahetus juurekanalites 35€
Ühe juurekanali täitmine 35€
Iga järgneva kanali täitmine 25€
Eelnevalt ravitud kanali täitmine 25€
Perforatsiooni sulgemine MTA 30€
Ühe klaasfiibertihvti kanali asetamine 55€
Ühejuurelise hamba eemaldamine 32€
Mitmejuurelise hamba eemaldamine 45€
Raske hamba eemaldamine 60€
Tarkusehamba eemaldamine 60-120€
Kirurgiline küretaaž 15€
Ravimi asetamine alveoliidi juhul 7€
Perikoroniidi ravi 25€
Abstsessi avamine 30€
Hemostaas 5€
Proteesimine
Konsultatsioon 35€
Wax–Up (1 ühik) 20€
Alginaatjäljend 15€
Silikoonjäljend 25€
Hambumusindeks 15€
Valatud tihvtkönt 120-150€
Ajutine direktne kroon 30€
Ajutine laborikroon 80€
Metallkeraamiline kroon 300€
Tsirkoonium kroon 380€
Täiskeraamiline panus (Inlay, Onlay, Overlay) 350-420€
E-MAX kroon 380€
Ühe hamba ettevalmistus kroonimiseks 20€
Adhesiivne krooni tsementeerimine 25€
Krooni tsementeerimine 15€
Individuaalne lusikas 30€
Suust eemaldatav osaline protees 350-400€
Suust eemaldatav totaalprotees 400-450€
Büügelprotees klambri fikseerimisega 550-650€
Proteesi ümberbaseerimine 60€
Proteesi parandus 50-80€
Vana krooni konstruktsiooni eemaldamine (1 ühik) 20€
Hinnakirjas ei kajastu eritellimustööd. Neid hindab arst vastavalt töö iseloomule ja laboratooriumi kulusid arvesse võttes.